Moja Realitka

Popis služby Moja Realitka

Moja Realitka je nová služba pre realitné kancelárie inzerujúce na portáli AReality.sk. Služba prináša komplexnú a interaktívnu webovú prezentáciu realitnej kancelárie a jej ponuky na špičkovej úrovni formou zaistenia prevádzky domácich webových stránok kancelárie (homepage). So službou Moja Realitka budú mať vaše stránky nielen atraktívny vzhľad, ale predovšetkým budú pre návštevníkov vždy aktuálne, spoľahlivé a funkčné. A čo je najlepšie – službu Moja Realitka môžete získať a používať úplne zadarmo.

Čo vďaka službe Moja Realitka môžete získať?

Moderný grafický dizajn vašej domácej webovej stránky

Kvalitný dizajn s možnosťou vlastného nastavovania až 250 užívateľsky veľmi príjemných vizuálnych variant bez nutnosti ďalších extra nákladov na grafika a administrátora.

Podpora mobilných (dotykových) zariadení - stránka sa automaticky prispôsobuje veľkosti zariadenia. Optimalizácia pre mobilné vyhľadávanie.

Ak Vám náš dizajn napriek tomu nebude vyhovovať, za poplatok vám radi pripravíme dizajn na mieru podľa vašich požiadaviek.

Moje Realitka - vzhľad (verzia 1) Moje Realitka - vzhľad (verzia 2) Moje Realitka - vzhľad (verzia 3) Moje Realitka - vzhľad (verzia 4)

Automatická on-line aktualizácia zákaziek s portálom AReality.sk

Služba Moja Realitka je automaticky prepojená s portálom AReality.sk. Všetky zmeny, ktoré urobíte na portáli AReality.sk sa ihneď prejaví i na Vašich stránkach. Vďaka tomu šetríte čas s neustálou aktualizáciou Vašej inzercie na viacerých miestach.

Užívateľsky príjemná a intuitívna funkcionalita stránok

 • Vyhľadávanie v inzercii je rýchle a intuitívne. V menu sa zobrazujú len lokality s inzeráty nehnuteľností. Vyhľadávať inzeráty je možné podľa lokality, typu, druhu, ceny, novostavby.
 • Predstavenie realitnej kancelárie vrátane kontaktných údajov, fotografií a vizitiek všetkých maklérov na zabezpečenie rýchlej komunikácie s klientom.
 • Systém automaticky vyhľadáva podobné nehnuteľnosti k práve prezeranému inzerátu.
 • Inzerát môže obsahovať okrem základného popisu nehnuteľnosti aj neobmedzený počet fotografií, je možné pripojiť rôzne dokumenty ako napríklad pôdorys budovy alebo pozemku, výpis z katastra nehnuteľností apod., ako aj video prezentácie.
 • Inzerát môžete ľahko tlačiť alebo posielať na emailové adresy vo formáte PDF alebo HTML.
 • Nehnuteľnosť sa automaticky zobrazuje na Google mape.
 • U každého inzerátu je umiestnená hypotekárna kalkulačka s výpočtom mesačných splátok.
 • Potenciálny klient sa môže okamžite spojiť s maklérom na základe kontaktných údajov u inzerátu alebo prostredníctvom formulára „Mám záujem“.
 • Formulár dopytu umožňuje návštevníkom zaslať požiadavku konkrétnej nehnuteľnosti.
 • Sekcia „Hľadáme reality“ zobrazuje vami hľadanú nehnuteľnosť vašim potenciálnym klientom.
 • Vo voliteľné sekcii „Ponuka práce“ môžete inzerovať voľné pracovné miesta vo vašej spoločnosti.
 • Vďaka integrovanému redakčnému systému si môžete jednoducho založiť vlastnú sekciu (podsekcie) s ľubovoľným názvom a obsahom. Pomocou textového editora je možné texty ľahko formátovať, vkladať odkazy na iné články, obrázky či iné dokumenty.
 • Vaše stránky budú v 5 jazykových mutáciách - slovenskej, maďarskej, českej, anglickej a nemeckej.
 • Profesionálne riešené SEO vám prinesie väčšiu šancu na získanie popredných pozícií v internetových vyhľadávačoch (Google) a tým aj zvýšenie počtu návštev vašich stránok potenciálnymi klientmi.

Jednoduchá administrácia vzhľadu i obsahu stránky

Detailné nastavenie parametrov Vašej domácej stránky sa vykonáva cez prehľadné administračné rozhranie, ktoré je prístupné zadaním Vášho užívateľského mena a hesla z AReality.sk.

 • V sekcii „Obecné nastavenie“ si môžete vybrať z 2 základných verzií rozmiestnenia záložiek sekcií a veľkého množstva farieb pozadia a písma a tiež obrázkov.
 • V sekcii „Editácia textov“ si môžete vytvoriť originálne texty o vašej spoločnosti na "Úvodnú stranu" a na stránku "O nás" v 5 jazykových mutáciách.
 • V časti „Vlastné články“ a „Voliteľné položky menu“ môžete Vaše stránky obohatiť o ďalšie sekcie a články s ľubovoľným názvom a obsahom.
 • V liste „Obsah a hľadanie“ si môžete vybrať, ako sa má zobrazovať výpis zákaziek - riadkový alebo tabuľkový výpis alebo voliteľnosť z oboch možností.
  • Môžete vybrať typ vyhľadávania - jednoduché, pokročilé alebo žiadne.
  • Môžete zvoliť, či majú byť viditeľné niektoré voliteľné časti webových stránok - napríklad sekcia „Hľadáme reality“, „Formulár dopytu“ apod.

Bezplatná prevádzka, hostingové služby a email

S webovou stránkou Moja Realitka získate navyše neobmedzený priestor pre vaše stránky na serveri a profi emailovú schránku Kerio s webovým rozhraním, antispamovou ochranou a antivírusom.

Zriadenie a prevádzka služby Moja Realitka je pre realitné kancelárie inzerujúce na portáli AReality.sk úplne zadarmo, a to aj na Vašej doméne !

Kde si môžete prezrieť demoverziu Moja Realitka?

Ďalšie informácie nájdete v sekcii demoverzia

Moje Realitka - vzhľad (verzia 1)
Moje Realitka - vzhľad (verzia 2)
Moje Realitka - vzhľad (verzia 3)
Moje Realitka - vzhľad (verzia 4)