Moja Realitka

Ako objednať službu Moja Realitka

Registrácia na portáli AReality.sk

Služba Moja Realitka je automaticky prístupná pre všetky realitné kancelárie (RK), ktoré inzerujú na portáli AReality.sk. V prípade, že Vaše RK ešte nie je zaregistrovaná na AReality.sk, môžete ju zaregistrovať tu. Novo zaregistrovaná RK má navyše možnosť systém BEZPLATNE vyskúšať po dobu 45 dní a to vrátane služby Moja Realitka.

Sprevádzkovanie služby

Každá realitná kancelária má možnosť si službu prezrieť na vlastné testovacie adrese v tvare www.nazevrk.mojarealitka.sk. Na tejto adrese si môžete vyskúšať všetky funkcie, ktoré služba ponúka. Pre konkrétnu testovaciu adresu nás prosím kontaktujte emailom na info@areality.sk. Ak sa rozhodnete službu využiť naplno, je nutné ju sprevádzkovať na vlastnej doméne.

Prevádzka na existujúcej doméne

Ak už máte vlastnú doménu, resp. webové stránky, je možné ich nahradiť službou Moja Realitka. Možnosti sú nasledovné:

  • Všetko zostane po starom, zmení sa iba niektoré nastavenia. Konkrétne inštrukcie Vám radi zašleme, prípadne vybavíme za Vás. Všetky poplatky za prevádzku domény, emailové schránky, hostingu či ďalšie služby pre Vás zostávajú rovnaké - platíte Vášmu súčasnému registrátorovi (prevádzkovateľovi hostingu).
  • Správu domény prevezmeme my. Platíte len poplatky za doménu (.SK - 19,19 EUR / rok), prípadne za emailovej schránky - 1 schránka zadarmo, ďalšie za poplatok 9,- EUR / rok. Pre konkrétnu cenovú kalkuláciu nás prosím kontaktujte.

Registrácia novej domény

Radi Vám pomôžeme a zabezpečíme všetko potrebné spojené s registráciou a správou novej domény, vrátane emailových schránok s webovým rozhraním, antispamovej ochrany a antivírusu.

Kontaktujte nás!

V prípade, že máte o niektorú z uvedených variant záujem, potrebujete bližšie informácie alebo máte inú, individuálnu predstavu o fungovaní služby Moja Realitka, radi Vám všetky otázky zodpovieme telefonicky na čísle +421 220 254 089 alebo emailom na info@areality.sk.